اخبار > دیدار چهره به چهره رئیس پلیس آگاهی ناجا با مردم در مرکز نظارت همگانی/ تسهیلات ویژه پلیس در ایام هفته ناجا
 


  چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته ناجا:

دیدار چهره به چهره رئیس پلیس آگاهی ناجا با مردم در مرکز نظارت همگانی/ تسهیلات ویژه پلیس در ایام هفته ناجا

به گزارش اطلاع رسانی پلیس آگاهی ناجا، سردار" محمدرضا مقیمی" در چهارمین روز از هفته ناجا با شعار پلیس، آموزش همگانی، مشارکت عمومی و پیشگیری اجتماعی در جلسه ارتباط مستقیم مردم با حضور در مرکز 197 پاسخگوی مشکلات و مسائل مرتبط با حوزه این پلیس شد.

وی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به تبریک هفته ناجا به همه کارکنان پلیس به ویژه همکاران خود در پلیس آگاهی سراسر کشور اظهار داشت: این جلسه که از 9صبح تا 12 ونیم به طول انجامید، پاسخگوی بیش از 50 نفر از شهروندان شدیم که بعد از بررسی دستورات لازم برای آنها صادر شد.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه بیشترین مراجعات امروز مربوط به حوزه سرقت به ویژه سرقت از خودرو وسائط آن بود، افزود: عمده کسانی که در این مرکز حضور داشتند افرادی بودند که پرونده هایشان مربوط به سرقت منزل، خودرو، کلاهبرداری و همچنین حکم جلب بود که بنا شد به درخواست آنان در چارچوب قانون رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه پلیس مردم را از خود می داند و برای حل مشکلات آنها از هیچ کمکی دریغ نمی کند، تصریح کرد: اغلب مشکلات و مسائلی که برای مردم اتفاق می افتد بیشتر ناشی از سهل انگاری و بی توجهی می باشد که لازم است از همه شهروندان درخواست کنیم که بیش از قبل نسبت به رعایت نکات ایمنی و هشداری که پلیس معمولا آن را توصیه می کند توجه کنند.

سردار مقیمی با اشاره به هفته ناجا که تسهیلات ویژه تری از سوی پلیس برای مردم در نظر گرفته شده است، گفت: سعی و تلاش همکاران ما در این هفته مساعدت بهتری نسبت به دیگر ایام معمول برای رفع مشکلات مردم است که بدون شک هموطنان بهترین ناظران برای ارزیابی عملکرد پلیس هستند.


١١:١٤ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٢٨٨٤٩    /    تعداد نمایش : ١١٥ارتقاء امنیت وب با وف بومی